A więc ogłaszam konkurs !
W komentarzach piszcie wasze pomysły na imagina a ja wybiorę najlepszy, napiszę go i opublikuję na blogu. Ujmę waszą nazwę czy imię na wstępie. Wygrana osoba dostanie również dedyka na tej stronie na FB " Kocham tych 5 wariatów " ( dam linka z dedykiem więc spokojnie ) Więc od razu piszcie z kim ma być dedyk ;) Koniec konkursu zostanie również ogłoszony na blogu więc się nie martwcie bo udostępniam go na tamtej stronie zawsze kiedy dodaję coś nowego ;>
Zapraszam do udziału ponieważ nie macie nic do stracenia !!! :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz