Wasze pomysły !


 A więc ogłaszam konkurs ! 

W komentarzach piszcie wasze pomysły na imagina a ja wybiorę najlepszy, napiszę go i opublikuję na blogu. Ujmę waszą nazwę czy imię na wstępie. Wygrana osoba dostanie również dedyka na tej stronie na FB " Kocham tych 5 wariatów "  ( dam linka z dedykiem więc spokojnie ) Więc od razu piszcie z kim ma być dedyk ;) Koniec konkursu zostanie również ogłoszony na blogu więc się nie martwcie bo udostępniam go na tamtej stronie zawsze kiedy dodaję coś nowego ;> 

Zapraszam do udziału ponieważ nie macie nic do stracenia !!! :D  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz