O mnie ...

   Mam na imię Marysia ;)  Moja przygoda z One Direction zaczęła się

od pierwszego wejrzenia ...  a może raczej " usłyszenia ". Kiedy 

usłyszałam piosenkę WMB po raz pierwszy, nie zdawałam sobie 

jeszcze sprawy z tego, że jej wykonawcy odmienią na zawsze 

moje życie. Ale wracając do tematu ... Moim ulubieńcem jest 

Louis <3 Kocham wszystkich członków zespołu ale Lou się     

wyróżnia charakterem jak dla mnie. Każdy wstawiony imagin jest 

pisany przeze mnie, natomiast jeśli któryś będzie skopiowany to 

na pewno o tym poinformuję na początku we wstępie.  Hmmm to 

chyba na tyle :p Jeśli  macie pytania to po prostu piszcie w  

komentarzach, lub zerknijcie na 

stronkę na Fb  gdzie jestem adminką czyli " Kocham tych 5 

wariatów " 
      
                        DZIĘKUJĘ ;)


                           




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz