od pierwszego wejrzenia ... a może raczej " usłyszenia ". Kiedy
usłyszałam piosenkę WMB po raz pierwszy, nie zdawałam sobie
jeszcze sprawy z tego, że jej wykonawcy odmienią na zawsze
moje życie. Ale wracając do tematu ... Moim ulubieńcem jest
Louis <3 Kocham wszystkich członków zespołu ale Lou się
wyróżnia charakterem jak dla mnie. Każdy wstawiony imagin jest
pisany przeze mnie, natomiast jeśli któryś będzie skopiowany to
na pewno o tym poinformuję na początku we wstępie. Hmmm to
chyba na tyle :p Jeśli macie pytania to po prostu piszcie w
komentarzach, lub zerknijcie na
moje życie. Ale wracając do tematu ... Moim ulubieńcem jest
Louis <3 Kocham wszystkich członków zespołu ale Lou się
wyróżnia charakterem jak dla mnie. Każdy wstawiony imagin jest
pisany przeze mnie, natomiast jeśli któryś będzie skopiowany to
na pewno o tym poinformuję na początku we wstępie. Hmmm to
chyba na tyle :p Jeśli macie pytania to po prostu piszcie w
komentarzach, lub zerknijcie na
stronkę na Fb gdzie jestem adminką czyli " Kocham tych 5
wariatów "
wariatów "

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz